top of page
55094354_m.jpg
 • האם אפשר לקבוע פגישה פנים מול פנים אחת לתקופה?
  אפשר בכיף, אתם תמיד מוזמנים לבקר אצלנו ואנחנו גם נשמח להכיר את המקום שלכם, איפה שהכל קורה. אנחנו רואות את עצמנו כחלק מהמשפחה. ניהול משרד מרחוק הוא משהו שאנחנו מתמחות בו, אבל תמיד כיף גם להכיר ולהסתכל בעיניים.
 • אני צריך להתחבר למערכות חדשות או מיוחדות שלכן?
  ממש ממש לא. אנחנו מתחברות אליכם. אנחנו יודעות להתחבר לכל המערכות, בכל האמצעים, למיילים שלכם, לוואטסאפ, למערכת CRM שאתם עובדים איתה. אתם לא צריכים לעשות כלום חוץ מלתת לנו יוזר וסיסמא, ואנחנו בפנים. עבודה מרחוק, אבל מקרוב.
 • אני לא יודעת להגיד כמה שעות בדיוק אני צריכה, מה עושים?"
  יש לנו מלא ניסיון, ברוב הפעמים אנחנו יכולות לכוון אותך לכמות השעות הנכונה עבורך. אבל גם אם זה יוצא לא מדויק בפועל, ניתן לבחון מחדש בכל חודש את העבודה ולהגדיל את השעות או להקטין. במידה ובחרנו חבילה שמסתמנת כלא נכונה אנחנו נדבר ונחליט ביחס לשעות שנוצלו.
 • איפה העובדות יושבות?
  במשרדים ששיפצנו בדיוק בשבילן. בכל סניף אנחנו דואגות לשיפוץ מבנה ברמה גבוהה, אבזור מלא, תשתיות מחשבים ותקשורת, מטבחון וכל דבר שיש בכל משרד. כי ככה מנהלים שירותי משרד מרחוק. זה גם נותן לעובדות תחושה של בית, של ערך ושל שייכות.
 • למה כדאי לי לעבוד איתכן?
  כי אנחנו משפחה, ואין אצלנו תחלופה אלא התמקצעות. כי המקצוענות אצלנו היא מעל הכל ואנחנו מאמינות בלמידה ושיפור מתמיד. כי אנחנו נותנות פתרון מקצה לקצה החל מגיוס, דרך הכשרות ועד פיקוח שוטף. אבל הכי חשוב – כי הכל למטרה חשובה של חיזוק נשים, חיזוק הפריפריה וחיזוק החברה הישראלית.
 • יש לי מישהי קבועה שעובדת מולי?
  כן. יש נציגה ראשית בתוך צוות שמוכשר באופן ספציפי על תיק הלקוח שלך ומכיר אותו על בוריו, כולל מנהלת שנותנת גם מענה אד-הוק על אתגרים או דילמות שצצות ביום-יום. במידה והעוזרת האישית או נציגת שירות לקוחות ראשית לא נמצאת ביום כלשהו, תמיד יש גיבוי משאר הצוות.
 • על מה בעצם אני משלמת?
  או יותר נכון... מה אני חוסכת! התשלום הוא על עבודה בפועל, על תיקתוק, על הזמן שהעובדת מקדישה עבורכם. כל המסביב – חדר, שולחן, כסא, מחשב, תקן, תוכנות, הפרשות לפנסיה, חומרים משרדיים, התמודדות עם יחסי עובד מעביד, מתנות בחגים, זמן התעסקות ואנרגיה ניהולית... כל זה עלינו.
 • האם אלו עובדות פרילנסריות?
  לא. אלו עוזרת אישית / מנהלת חשבונות / נציגות שירות לקוחות, שכירות שמקבלות תלוש משכורת מסודר, הן תחת חוזה העסקה אישי ומקבלות את כל ההפרשות כחוק, כולל כל התנאים הסוציאליים כחוק. קבוצת תשעשרה היא המעסיקה הישירה שלהן ודואגת להן ברמה המקצועית והאישית.
 • העסק שלי צריך קצת מכל דבר, זה אפשרי?"
  לא רק שזה אפשרי, זה קלאסי! תחשבו על מנהלת משרד שתחתיה יושבות מזכירה, מנהלת חשבונות, מישהי שעונה ללקוחות בכל אמצעי התקשורת, שולחת הצעות מחיר וגם מדברת עם המעצבת הגרפית שתכין חומרי פרסום. אתם יכולים לקבל הכל תחת ריטיינר אחד ואשת קשר אחת.
 • מה עוד אתן יודעות לעשות?
  תנסו אותנו, אנחנו אוהבות אתגרים.
 • איך מתמחרים את העבודה?
  לפי שעה. אנחנו נעריך ביחד מה הצרכים שלכם וכמה שעות אתם צריכים כדי למלא אותם. תקבלו חבילה מותאמת אישית עבור מזכירה אישית, שירות לקוחות, הנהלת חשבונות או כל דבר אחר שתרצו. התשלום מתבצע בריטיינר חודשי כנגד חשבונית.
 • מה מיוחד בעובדות שלכן?
  מדובר בנשים חזקות, נאמנות, עם ראש גדול ויכולות מקצועיות מעולות שמוכשרות לעבודה מרחוק. הן מגיעות לעבוד במשרדים שהוקמו במיוחד בשבילן בפריפריה, יודעות שמעריכים ומכבדים אותן, מקבלות הכשרות, הדרכות, העשרה. ואתם מקבלים סופר-וומן.
 • האם ניתן לחתום על הסכם סודיות?
  בטח, יש לנו נוסח שמשמש אותנו עם כל לקוח שמרגיש שהוא זקוק לזה. הסכמים כאלו בדרך כלל רלוונטים עבור לקוחות הנהלת חשבונות וחשבות שכר בשל רגישות הנתונים, אבל יש גם מרפאות וקליניקות שרוצות שירותי משרד מרחוק וחשוב להן לשמור על פרטיות המטופלים שלהן.
 • מה ההבדל ביניכן לבין חברות אחרות שעושות מיקור חוץ?
  יש לנו מטרה, והיא לעשות טוב. המקצוענות שלנו היא הכרח, כי בלעדיה לא היינו מצליחות לגדול עוד ועוד. לכן אנחנו מפתחות עובדות מצוינות, כדי שהלקוחות שלנו רק יתרבו ונוכל להעסיק עוד נשים מדהימות.
bottom of page